Manikür Pedikür Uygulamaları

MANİKÜR

Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır. Merkezimizde sunulan el ve ayak bakımı uygulamaları şunlardır

  • Klasik ( Islak ) Manikür
  • Medikal ( Kuru ) Manikür
  • Klasik Pedikür
  • Medikal Pedikür

KALICI OJE

Kalıcı oje uygulaması bakımlı görünmeye özen gösteren kadınlar tarafından ilgi gören en trend uygulamalardandır. Kalıcı oje; tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır.Tercihe göre yapılan süsleme ve nail art seçimleri ile de oldukça göz alıcı hale gelmektedir.

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak birçok çeşidi bulunan, tırnakların daha sağlıklı ve uzun görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamanın birçok çeşidi bulunmak ile beraber kişinin tırnak yatağına göre veya tırnak sorununa göre değişir. Birçok insan da özellikle stresli zamanlarda tırnak yeme huyu görülür, bu durum kişilerin ellerini hem bakımsız gösterir hem de kişinin daha çok tırnak yemesine sebep olur. Protez tırnak uygulaması ardından ise çoğu kişi protez tırnağın hoş görüntüsünü bozmak istemez. Tırnak yeme sorununun yanı sıra tırnakları ince olan ve kırılmaya meyilli olan kişiler için de çok güzel bir kurtuluş yolu olur. Tırnağın üstüne yapılan işlemler tırnağı kalınlaştırıyor ve kırılmasını önleyerek kişiler istediği kalın, uzun ve bakımlı tırnaklara ulaşmış oluyor. Özellikle sık sık elleri su da olan kişilerin tırnakları güçsüzleştiği için de kırılmalar meydana geliyor ve bu kişiler için de protez tırnağı öneriyoruz. Yoğun iş bir temposunda çalışan el bakımına yeterli zamanı ayıramayan kişiler ise daha uzun ömürlü olması sebebiyle protez tırnak uygulamasını yaptırmak istiyor.

Bir çok protez tırnak yapma tekniği vardır, merkezimizde de sıklıkla jel tırnak uygulaması yapılmaktadır.