Buz Lazer

Buz Lazer Nedir?

Buz lazer; teknolojinin getirdiği en yeni ve etkili epilasyon yöntemlerinden birisidir. İstenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Milisaniyelik atışlarla cilde uygulana lazer ışını, kıla renginin veren melonin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Bu yöntemle kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu kademeli ısıtma metodu ve gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır.

Buz lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Acıtıyor mu?

Buz başlık cildi -4° C’ye kadar soğuttuğundan uygulama esnasında cilt buz gibi serinler, ferahlar ve sadece çok hafif bir ısı hissi duyulur. Bu sayede ağrı ve yan etki riski olmadan kıllar kalıcı olarak yok olur. Buz Lazer seansları ağrısız olması ve ciltte yarattığı serinlik hissi ile masaj konforunda gerçekleşir.

Buz Lazer Epilasyon Uygulama Videoları

Garantili Buz Epilasyon Hizmeti

3 Dalga boyunun maksimum performansı ile çalışan orijinal buz epilasyon ile tanışmanın tam zamanı..
Ağrısız acısız ve yanık riski bulunmadan % 95 bitiş garantili buz epilasyon fırsatından faydalanmak ve epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Ayrıca, sormak istediklerinizi yazarak veya arayarak uzmanlarımıza ücretsiz olarak danışabilirsiniz.